gnome-applets 2.0 - en to cs translation catalogue (764 entries)

en:    Macro _%.2d:
cs:    Makro _%.2d:

en:  mounted
cs:  připojen

en:  not mounted
cs:  není připojen

en: " reported:
cs: " hlásí:

en: %#.1fMb received / %#.1fMb sent / time: %.1d:%.2d
cs: přijato %#.1fMb / odesláno %#.1fMb / čas: %.1d:%.2d

en: %a, %b %d / %H:%M
cs: %a, %b. %d / %H:%M

en: %s:
    %d%% in use
cs: %s:
    %d%% se používá

en: (C) 1997 The Free Software Foundation
    (C) 2001 Chris Phelps (GNOME 2 Port)
cs: (C) 1997 Free Software Foundation
    (C) 2001 Chris Phelps (Port pro GNOME 2)

en: (No
cs: (Žádná

en: + C_olor
cs: + B_arva

en: - Colo_r
cs: - _Barva

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
cs: Malá zábavná imitace X očí pro panel GNOME.

en: A set of eyeballs for your panel
cs: Pár očí pro váš panel

en: A system load indicator
cs: Indikátor zatížení systému

en: A_ddress :
cs: A_dresa:

en: A_waiting connection
cs: Čeká_m na připojení

en: Ac_tions Menu
cs: Menu Ak_ce

en: Accessories
cs: Příslušenství

en: Actions
cs: Akce

en: Actions Menu
cs: Menu Akce

en: Add items to the Menu Bar
cs: Přidat položky do menu

en: Address Entry
cs: Položka adresy

en: Adjust the sound volume
cs: Upravit hlasitost zvuku

en: Amusements
cs: Zábava

en: An error occured while launching the Suspend command, the command returned "%d"
    Please try to correct this error
cs: Při volání příkazu Uspat došlo k chybě, příkaz vrátil "%d"
    Zkuste prosím tuto chybu napravit.

en: An error occured while launching the Suspend command: %s
    Please try to correct this error
cs: Při volání příkazu Uspat došlo k chybě: %s
    Zkuste prosím tuto chybu napravit.

en: An image of a cd-rom disc
cs: Obrázek CD-ROM disku

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Applet _size:
cs: Veliko_st apletu:

en: Applet _width:
cs: Šířka a_pletu:

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
cs: Aplet pro připojování a odpojování blokových zařízení.

en: Applet height:
cs: Výška apletu:

en: Applet layout
cs: Rozložení apletu

en: Applications
cs: Aplikace

en: Arc_hitecture:
cs: Arc_hitektura:

en: Armenia
cs: Arménie

en: Armenian
cs: Arménská

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Autocompletion
cs: Automatické doplňování

en: B_link
cs: B_likat

en: Bac_kground
cs: Pozad_í

en: Back_ground Color
cs: Bar_va pozadí

en: Backg_round
cs: P_ozadí

en: Basque
cs: Baskická

en: Battery Charge Monitor
cs: Sledování stavu baterií

en: Battery Charge Monitor Preferences
cs: Nastavení Sledování stavu baterií

en: Battery Status Utility
cs: Nástroj pro stav nabití baterií

en: Battery color levels (%)
cs: Barvy úrovní nabití baterií (%)

en: Battery fully re-charged
cs: Baterie jsou plně dobity

en: Battery is now fully re-charged!
cs: Baterie jsou nyní zcela dobité!

en: Battery low (%d%%) and AC is offline
cs: Baterie není příliš nabitá (%d%%) a připojení k el. síti není k dispozici

en: Battery power low
cs: Téměř vybité baterie

en: Battery: %d%% (%s)
cs: Baterie: %d%% (%s)

en: Battery: Not present
cs: Baterie: Není přítomná

en: Battstat Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro Stav baterií

en: Beep when either of the above is true
cs: Pípni, pokud je cokoli výše splněno

en: Belgium
cs: Belgie

en: Big
cs: Velká

en: Blowing dust
cs: Vítr s prachem

en: Blowing dust whirls
cs: Větrné prachové víry

en: Blowing duststorm
cs: Větrná prachová bouře

en: Blowing hail
cs: Větrné krupobití

en: Blowing ice crystals
cs: Větrné ledové krystalky

en: Blowing ice pellets
cs: Větrné ledové kuličky

en: Blowing precipitation
cs: Větrné srážky

en: Blowing rainfall
cs: Větrné srážky

en: Blowing sand
cs: Písek ve větru

en: Blowing sandstorm
cs: Větrná písečná bouře

en: Blowing small hail
cs: Větrné malé kroupy

en: Blowing snow grains
cs: Větrné zrnité sněžení

en: Blowing snowfall
cs: Větrné sněžení

en: Blowing sprays
cs: Větrné lehké spršky

en: Blowing squall
cs: Větrné poryvy

en: Blowing volcanic ash
cs: Sopečný popel ve větru

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Broken clouds
cs: Oblačno

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Bulgarian
cs: Bulharská

en: CD Player
cs: CD Přehrávač

en: CD Player Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro CD Přehrávač aplet

en: CD Player Preferences
cs: Nastavení CD Přehrávače

en: CPU Load
cs: Zátěž CPU

en: C_olors
cs: Ba_rvy

en: C_urrent conditions
cs: Akt_uální podmínky

en: Calm
cs: Bezvětří

en: Can't open the APM device!
    
    Make sure you have read permission to the
    APM device.
cs: Nelze otevřít zařízení APM!
    
    Ujistěte se, že máte právo číst toto
    zařízení APM.

en: Canada
cs: Kanada

en: Caribic
cs: Karibik

en: Cd Recorder
cs: CD zapisovač

en: Cdrom
cs: CD-ROM

en: Change
cs: Změna

en: Change the keyboard layout
cs: Změna rozložení klávesnice

en: Character Palette
cs: Paleta znaků

en: Character Palette Preferences
cs: Nastavení Palety znaků

en: Charging
cs: Nabíjení

en: Charpicker Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro Paletu znaků

en: Clear Sky
cs: Jasno

en: Click this button for the list of previous commands
cs: Klepnutím na toto tlačítko necháte vypsat předchozí příkazy

en: Click this button to Play or Pause the CD
cs: Stisknutím tohoto tlačítka spustíte nebo zastavíte přehrávání CD

en: Click this button to Play the next track in the CD
cs: Stisknutím tohoto tlačítka přejdete na následující skladbu CD

en: Click this button to Play the previous track in the CD
cs: Stisknutím tohoto tlačítka přejdete na předcházející skladbu CD

en: Click this button to Stop playing the CD
cs: Stisknutím tohoto tlačítka zastavíte přehrávání CD

en: Click this button to eject the CD
cs: Stisknutím tohoto tlačítka vysunete CD

en: Click this button to start the browser
cs: Klepnutím na toto tlačítko spustíte prohlížeč

en: Click to Enter Weather.com
cs: Po klepnutí navštívíte Weather.com

en: Clock
cs: Hodiny

en: Co_mmand:
cs: Přík_az:

en: Co_nnect command:
cs: Příkaz pro připoje_ní:

en: Co_nnected
cs: Připoje_no

en: Code_page:
cs: _Kódová stránka:

en: Colors
cs: Barvy

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

en: Command Line Preferences
cs: Nastavení apletu Mini-Commander

en: Command line
cs: Příkazový řádek

en: Command line _background:
cs: Po_zadí příkazové řádky:

en: Command line _foreground:
cs: _Popředí příkazové řádky:

en: Command line height:
cs: Výška příkazové řádky:

en: Con_firm connection
cs: P_otvrdit připojení

en: Conditions:
cs: Podmínky:

en: Connecting
cs: Připojuji se

en: Connection status
cs: Stav připojení

en: Count_ry:
cs: _Země:

en: Create directory item...
cs: Vytvořit položku adresáře...

en: Create documents item...
cs: Vytvořit položku dokumentů...

en: Create links item...
cs: Vytvořit položku odkazů...

en: Create menu path item...
cs: Vytvořit položku cesty menu...

en: Critical
cs: Kritické

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom icon for moun_ted:
cs: Vlastní ikona pro stav '_připojen':

en: Custom icon for not mou_nted:
cs: Vlastní ikona pro stav '_není připojen':

en: Default list of characters
cs: Výchozí seznam znaků

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
cs: Podrobná předpověď není pro toto místo k dispozici.
    Zkuste prosím státní předpověď; předpovědi IWIN jsou k dispozici pouze pro města v USA.

en: Device Path
cs: Cesta k zařízení:

en: Device _Path:
cs: _Cesta k zařízení:

en: Dew point:
cs: Rosný bod:

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Disc Image
cs: Obrázek disku

en: Disk Mounter
cs: Připojování disků

en: Disk Mounter Preferences
cs: Nastavení Připojování disků

en: Displa_y only symbols and price
cs: Zobrazovat pouze s_ymboly a ceny

en: Display
cs: Zobrazení

en: Do you want to connect?
cs: Chcete se připojit?

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Dow_n
cs: _Dolů

en: Drifting drizzle
cs: Kolísající mrholení

en: Drifting dust
cs: Kolísající prach

en: Drifting dust whirls
cs: Kolísající prachové víry

en: Drifting duststorm
cs: Kolísající prachová bouře

en: Drifting fog
cs: Kolísající mlha

en: Drifting funnel cloud
cs: Kolísající vzdušné tornádo

en: Drifting hail
cs: Kolísající krupobití

en: Drifting haze
cs: Kolísající opar

en: Drifting ice crystals
cs: Kolísající ledové krystalky

en: Drifting ice pellets
cs: Kolísající ledové kuličky

en: Drifting mist
cs: Protrhaný opar

en: Drifting precipitation
cs: Kolísající srážky

en: Drifting rain
cs: Kolísající déšť

en: Drifting sand
cs: Kolísající písek

en: Drifting sandstorm
cs: Kolísající písečná bouře

en: Drifting small hail
cs: Kolísající malé kroupy

en: Drifting smoke
cs: Kolísající kouř

en: Drifting snow
cs: Kolísající sněžení

en: Drifting snow grains
cs: Kolísající zrnité sněžení

en: Drifting sprays
cs: Kolísající lehké spršky

en: Drifting squall
cs: Kolísající poryvy

en: Drifting tornado
cs: Kolísající tornádo

en: Drifting volcanic ash
cs: Kolísající sopečný popel

en: Drive Mount Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro Aplet připojování disků

en: Drive Mount Applet Warning
cs: Varování apletu Připojování disků

en: Drivemount command failed.
    "
cs: Příkaz pro připojení selhal.
    "

en: Drizzle
cs: Mrholení

en: Drizzle in the vicinity
cs: Mrholení v okolí

en: Dust
cs: Prach

en: Dust in the vicinity
cs: Prach v okolí

en: Dust whirls
cs: Prachové víry

en: Dust whirls in the vicinity
cs: Prachové víry v okolí

en: Duststorm
cs: Prachová bouře

en: Duststorm in the vicinity
cs: Prachová bouře v okolí

en: Dutch
cs: Holandská

en: East
cs: Východ

en: East - NorthEast
cs: Východ - Severovýchod

en: East - Southeast
cs: Východ - Jihovýchod

en: Edit Keyboard
cs: Upravit rozložení

en: Edit directory item...
cs: Upravit položku adresáře...

en: Edit path item...
cs: Upravit položku cesty menu...

en: Eject
cs: Vysunout

en: Elapsed time
cs: Uplynulý čas

en: Enable _detailed forecast
cs: Povolit po_drobnou předpověď

en: Enable _history based autocompletion
cs: Povolit automatické doplňování z _historie

en: Enable _radar map
cs: Povolit _radarovou mapu

en: English
cs: Anglická

en: Enter symbols delimited with "+" in the box below.
cs: Zadejte symboly oddělené "+" do políčka níže.

en: Enter the URL
cs: Zadejte URL

en: F_ree
cs: _Volno

en: Factory for CD player applet
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet CD Přehrávač

en: Factory for Panel Menu Applet
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Menu panelu

en: Factory for creating the weather applet.
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Počasí

en: Factory for drive mount applet
cs: Vytvářející rozhraní pro Aplet připojování disků

en: Failed to get IWIN data.
cs: Nelze získat data IWIN.

en: Failed to get IWIN forecast data.
cs: Nelze získat data předpovědi IWIN.

en: Failed to get METAR data.
cs: Nelze získat data METAR.

en: Failed to get Met Office data.
cs: Nelze získat data Met Office.

en: Failed to get Met Office forecast data.
cs: Nelze získat data předpovědi Met Office.

en: Failed to get radar map image.
cs: Nelze získat obrázek radarové mapy.

en: Few clouds
cs: Malá oblačnost

en: Few ice crystals
cs: Troška ledových krystalků

en: Few ice pellets
cs: Málo ledových kuliček

en: Flag
cs: Vlajka

en: Flag and Label
cs: Vlajka a popis

en: Floppy
cs: Disketa

en: Fog
cs: Mlha

en: Fog in the vicinity
cs: Mlha v okolí

en: Fog with wind
cs: Mlha s větrem

en: For_eground
cs: Popř_edí

en: ForeCast Report
cs: Předpověď počasí

en: Forecast
cs: Předpověď

en: Foregroun_d
cs: Popře_dí

en: France
cs: Francie

en: Freezing drizzle
cs: Mrznoucí mrholení

en: Freezing duststorm
cs: Mrazivá prachová bouře

en: Freezing fog
cs: Mrznoucí mlha

en: Freezing hail
cs: Mrznoucí krupobití

en: Freezing haze
cs: Mrznoucí opar

en: Freezing ice crystals
cs: Mrznoucí ledové krystalky

en: Freezing ice pellets
cs: Mrznoucí ledové kuličky

en: Freezing mist
cs: Mrznoucí opar

en: Freezing precipitation
cs: Mrznoucí srážky

en: Freezing rain
cs: Mrznoucí déšť

en: Freezing sandstorm
cs: Mrazivá písečná bouře

en: Freezing small hail
cs: Mrznoucí malé kroupy

en: Freezing snow
cs: Mrznoucí sníh

en: Freezing snow grains
cs: Mrznoucí zrnité sněžení

en: Freezing sprays
cs: Mrznoucí lehké spršky

en: Freezing squall
cs: Mrazivé poryvy

en: Freezing tornado
cs: Mrazivé tornádo

en: Freezing volcanic ash
cs: Mrznoucí sopečný popel

en: French
cs: Francouzská

en: Funnel cloud
cs: Vzdušné tornádo

en: Funnel cloud in the vicinity
cs: Vzdušné tornádo v okolí

en: Funnel cloud w/ wind
cs: Vzdušné tornádo a vítr

en: GKB Factory
cs: Vytvářející rozhraní programu GKB

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
cs: Domovská stránka programu GKB (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GNOME Weather
cs: Počasí GNOME

en: General
cs: Obecné

en: Georgia
cs: Gruzie

en: Georgian
cs: Gruzínská

en: German
cs: Německá

en: Germany
cs: Německo

en: Get continuously updated stock quotes
cs: Získává neustále aktualizované kurzy akcií

en: Geyes Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Geyes

en: Geyes Preferences
cs: Nastavení Geyes

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
cs: Aplet pro panel GNOME sloužící k výběru znaků, které není možno zadat z klávesnice. Distribuováno pod Obecnou Veřejnou licencí GNU.

en: Great Britain
cs: Velká Británie

en: Greece
cs: Řecko

en: Greek
cs: Řecká

en: Gtik Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Gtik

en: Gweather Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Sledování počasí

en: Hail
cs: Kroupy

en: Hail in the vicinity
cs: Kroupy v okolí

en: Hail showers
cs: Spršky krup

en: Hailstorm
cs: Bouřkové krupobití

en: Hard Disk
cs: Pevný disk

en: Haze
cs: Opar

en: Haze in the vicinity
cs: Opar v okolí

en: Haze with wind
cs: Opar a vítr

en: Heavy drizzle
cs: Silné mrholení

en: Heavy dust
cs: Velmi prašno

en: Heavy dust whirls
cs: Silné prachové víry

en: Heavy duststorm
cs: Silná prachová bouře

en: Heavy hail
cs: Vydatné krupobití

en: Heavy ice crystals
cs: Hodně ledových krystalků

en: Heavy ice pellets
cs: Hodně ledových kuliček

en: Heavy precipitation
cs: Vydatné srážky

en: Heavy rain
cs: Vydatný déšť

en: Heavy sand
cs: Hodně písku

en: Heavy sandstorm
cs: Silná písečná bouře

en: Heavy small hail
cs: Hodně malých krup

en: Heavy snow
cs: Vydatné sněžení

en: Heavy snow grains
cs: Vydatné zrnité sněžení

en: Heavy sprays
cs: Vydatné spršky

en: Heavy squall
cs: Silné poryvy

en: Hide
cs: Skrýt

en: High
cs: Vysoké

en: History
cs: Historie

en: Home
cs: Domovský adresář

en: Hotkey for switching between layouts
cs: Klávesová zkratka pro přepínání rozložení

en: Humidity:
cs: Vlhkost:

en: Hungarian
cs: Maďarská

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: I_dle
cs: Neč_innost

en: Ice crystal storm
cs: Bouřka ledových krystalků

en: Ice crystals
cs: Ledové krystalky

en: Ice crystals in the vicinity
cs: Ledové krystalky v okolí

en: Ice pellet storm
cs: Bouřka ledových kuliček

en: Ice pellets
cs: Ledové kuličky

en: Ice pellets in the vicinity
cs: Ledové kuličky v okolí

en: Insert characters
cs: Vkládání znaků

en: Insert special characters
cs: Vkládání speciálních znaků

en: Invalid
cs: Neplatné

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: Jaz Drive
cs: Jaz disk

en: KDE Menus
cs: Menu KDE

en: Keyboard Layout Switcher
cs: Přepínání rozložení klávesnice

en: Keyboard Layout Switcher Preferences
cs: Nastavení Přepínání rozložení klávesnice

en: Keyboards (select and press add)
cs: Rozložení (vyberte a stiskněte Přidat)

en: Label
cs: Popis

en: Lan_guage:
cs: _Jazyk:

en: Layout
cs: Rozložení

en: Light drizzle
cs: Lehké mrholení

en: Light dust
cs: Lehce prašno

en: Light dust whirls
cs: Lehké prachové víry

en: Light duststorm
cs: Lehká prachová bouře

en: Light fog
cs: Lehká mlha

en: Light funnel cloud
cs: Lehké vzdušné tornádo

en: Light hail
cs: Lehké krupobití

en: Light haze
cs: Lehký opar

en: Light mist
cs: Slabý opar

en: Light precipitation
cs: Lehké srážky

en: Light rain
cs: Deštík

en: Light sand
cs: Lehký písek

en: Light snow
cs: Lehké sněžení

en: Light snow grains
cs: Lehké zrnité sněžení

en: Light sprays
cs: Lehké spršky

en: Light squall
cs: Lehké poryvy

en: Light standstorm
cs: Lehká písečná bouře

en: Load Average
cs: Průměrná zátěž

en: Location view
cs: Umístění

en: Location:
cs: Místo:

en: Low
cs: Nízké

en: M_emory
cs: Pam_ěť

en: Memory
cs: Paměť

en: Memory Load
cs: Využití paměti

en: Menu Bar
cs: Menu

en: Menu Bar Preferences
cs: Nastavení Menu panelu

en: Mini-Commander applet
cs: Aplet Mini-Commander

en: MiniCommander Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní apletu Mini-Commander

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Mist
cs: Opar

en: Mist in the vicinity
cs: Opar v okolí

en: Mist with wind
cs: Opar s větrem

en: Mixer device %s has neither volume nor PCM channels.
cs: Zařízení mixéru %s nemá kanál ani hlasitosti, ani PCM.

en: Modem Lights
cs: Kontrolky modemu

en: Modem Lights Preferences
cs: Nastavení Kontrolek modemu

en: Modem options
cs: Volby modemu

en: Moderate drizzle
cs: Mírné mrholení

en: Moderate dust
cs: Mírně prašno

en: Moderate dust whirls
cs: Mírné prachové víry

en: Moderate duststorm
cs: Mírná prachová bouře

en: Moderate fog
cs: Mírná mlha

en: Moderate funnel cloud
cs: Mírné vzdušné tornádo

en: Moderate hail
cs: Mírné krupobití

en: Moderate haze
cs: Mírný opar

en: Moderate ice crystals
cs: Středně ledových krystalků

en: Moderate ice pellets
cs: Mírně ledových kuliček

en: Moderate mist
cs: Střední opar

en: Moderate precipitation
cs: Mírné srážky

en: Moderate rain
cs: Mírný déšť

en: Moderate sand
cs: Mírný písek

en: Moderate sandstorm
cs: Mírná písečná bouře

en: Moderate small hail
cs: Mírné malé kroupy

en: Moderate smoke
cs: Mírný kouř

en: Moderate snow
cs: Mírné sněžení

en: Moderate snow grains
cs: Mírné zrnité sněžení

en: Moderate sprays
cs: Mírné spršky

en: Moderate squall
cs: Mírné poryvy

en: Moderate tornado
cs: Mírné tornádo

en: Moderate volcanic ash
cs: Středně sopečného popela

en: Monitor a laptop's remaining power
cs: Sleduje stav dobití baterií notebooku

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
cs: Sleduje aktuální počasí a předpovědi

en: Monitored Resources
cs: Sledované zdroje

en: Mount local disks and devices
cs: Připojování lokálních disků a zařízení

en: Move towards bottom
cs: Přesunout níže

en: Move towards top
cs: Přesunout výše

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: My Documents
cs: Moje dokumenty

en: Net Load
cs: Zatížení sítě

en: Net_work
cs: _Síť

en: Network
cs: Síť

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Next Track
cs: Následující skladba

en: No data available or properties not set
cs: Nejsou k dispozici žádné data nebo nejsou nastavené vlastnosti

en: No_t connected
cs: Nepřipo_jeno

en: Normal
cs: Normální

en: North
cs: Sever

en: North - NorthEast
cs: Sever - Severovýchod

en: North - Northwest
cs: Sever - Severozápad

en: Northeast
cs: Severovýchod

en: Northwest
cs: Severozápad

en: Norway
cs: Norsko

en: Norwegian
cs: Norská

en: Notify me when battery charge is low
cs: Upozornění při nízkém stavu nabití baterií

en: Notify me when battery is fully re-charged
cs: Upozornění po plném dobití baterií

en: O_utline
cs: Obr_ysy

en: Options
cs: Možnosti

en: Orange:
cs: Oranžová:

en: Ot_her
cs: J_iné

en: Overcast
cs: Zataženo

en: P_rocessor
cs: P_rocesor

en: Panel Menu Applet Factory
cs: Vytvářející rozhraní pro aplet Menu panelu

en: Panel applet for displaying menus
cs: Aplet panelu pro zobrazení menu

en: Panel applet for playing audio CDs
cs: Aplet pro přehrávání zvukových CD

en: Partial drizzle
cs: Částečné mrholení

en: Partial dust
cs: Částečně prach

en: Partial dust whirls
cs: Částečné prachové víry

en: Partial duststorm
cs: Částečná prachová bouře

en: Partial fog
cs: Částečná mlha

en: Partial funnel clouds
cs: Částečně vzdušné tornádo

en: Partial hail
cs: Částečné krupobití

en: Partial haze
cs: Místy opar

en: Partial ice crystals
cs: Částečně ledové krystalky

en: Partial ice pellets
cs: Částečně ledové kuličky

en: Partial mist
cs: Částečně opar

en: Partial precipitation
cs: Částečné srážky

en: Partial rainfall
cs: Částečné srážky

en: Partial sand
cs: Částečně písek

en: Partial sandstorm
cs: Částečná písečná bouře

en: Partial small hail
cs: Částečné malé kroupy

en: Partial smoke
cs: Částečně kouř

en: Partial snow grains
cs: Částečně zrnité sněžení

en: Partial snowfall
cs: Částečné sněžení

en: Partial sprays
cs: Částečně lehké spršky

en: Partial squall
cs: Částečné poryvy

en: Partial tornado
cs: Částečné tornádo

en: Partial volcanic ash
cs: Částečně sopečný popel

en: Patches of drizzle
cs: Nárazové mrholení

en: Patches of dust
cs: Nárazově prach

en: Patches of dust whirls
cs: Nárazové prachové víry

en: Patches of fog
cs: Místy mlha

en: Patches of funnel clouds
cs: Nárazově vzdušné tornádo

en: Patches of hail
cs: Nárazové krupobití

en: Patches of haze
cs: Nárazově opar

en: Patches of ice crystals
cs: Nárazově ledové krystalky

en: Patches of ice pellets
cs: Občasné ledové kuličky

en: Patches of mist
cs: Místy opar

en: Patches of precipitation
cs: Nárazové srážky

en: Patches of rain
cs: Nárazový déšť

en: Patches of sand
cs: Nárazy písku

en: Patches of small hail
cs: Nárazové malé kroupy

en: Patches of smoke
cs: Místy kouř

en: Patches of snow
cs: Nárazové sněžení

en: Patches of snow grains
cs: Nárazové zrnité sněžení

en: Patches of sprays
cs: Nárazové lehké spršky

en: Patches of volcanic ash
cs: Místy sopečný popel

en: Path specified is currently not a valid directory.
cs: Zadaná cesta není platný adresář.

en: Play / Pause
cs: Hrát / Pauza

en: Poland
cs: Polsko

en: Polish
cs: Polská

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Portuguese
cs: Portugalská

en: Precipitation in the vicinity
cs: Srážky v okolí

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Press a key or press Esc to cancel
cs: Stiskněte klávesu nebo zrušte akci klávesou Esc

en: Press the hotkey to switch between layouts. The hotkey can be set through Properties dialog
cs: Stisknutím klávesové zkratky přepnete rozložení klávesnice. Klávesovou zkratku lze určit v dialogu Nastavení.

en: Pressure:
cs: Tlak:

en: Preview:
cs: Náhled:

en: Previous Track
cs: Předchozí skladba

en: Processor
cs: Procesor

en: Produces keyboard layout switcher applets.
cs: Vytváří aplety pro přepínání rozložení klávesnice

en: Programs
cs: Programy

en: Progress bar direction
cs: Orientace ukazatele postupu

en: Querying available channels of mixer device %s failed
cs: Selhal dotaz na kanály zařízení mixéru %s, které jsou k dispozici

en: Raging tornado
cs: Zuřící tornádo

en: Rain
cs: Déšť

en: Rain in the vicinity
cs: Déšť v okolí

en: Rain showers
cs: Dešťové spršky

en: Receive data
cs: Příjem dat

en: Red:
cs: Červená:

en: Regex _%.2d:
cs: Regul. výraz _%.2d:

en: Released under the GNU General Public License.
    
    A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap file use, plus network traffic.
cs: Šířeno pod Obecnou veřejnou licencí GNU.
    Program, který sleduje zátěž systému a je schopný zobrazit grafy pro CPU, paměť, využití odkládacího prostoru, a zatížení sítě

en: Released under the GNU General Public License.
    
    An applet for monitoring local weather conditions.
cs: Vydané pod Obecnou veřejnou licencí GNU.
    
    Aplet pro sledování místního počasí.

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
cs: Šířeno pod Obecnou veřejnou licencí GNU
    Aplet ukazuje stav modemu a vytáčí připojení.
    Kontrolky v pořadí shora nebo zleva znamenají Posílání dat a Příjem dat.

en: Removing this entry is not allowed as this will cause the Menu Bar applet to be removed from GNOME Panel
cs: Odstranění této položky není dovoleno, protože by to způsobilo odstranění celého apletu Menu z panelu prostředí GNOME

en: Rename documents item...
cs: Přejmenovat položku dokumentů...

en: Rename links item...
cs: Přejmenovat položku odkazů...

en: Resource
cs: Zdroj

en: Retrieval failed
cs: Získávání selhalo

en: Russia
cs: Rusko

en: Russian
cs: Ruská

en: S_ystem
cs: S_ystém

en: Sand
cs: Písek

en: Sand in the vicinity
cs: Písek v okolí

en: Sandstorm
cs: Písečná bouře

en: Sandstorm in the vicinity
cs: Písečná bouře v okolí

en: Scattered clouds
cs: Rozptýlená oblačnost

en: Scroll _left to right
cs: Posunovat z_leva doprava

en: See the ForeCast Details
cs: Zobrazí podrobnosti předpovědi

en: Select Keyboard
cs: Vybrat rozložení

en: Select Location from the list
cs: Vyberte místo ze seznamu

en: Select an icon for the Applications menu
cs: Vyberte ikonu pro menu Aplikace

en: Select icon for mounted
cs: Výběr ikony pro stav 'připojen'

en: Select icon for unmounted
cs: Výběr ikony pro 'není připojen'

en: Send data
cs: Posílání dat

en: Set options as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Set the default character list here
cs: Zde nastavte výchozí seznam znaků

en: Set the device path here
cs: Nastavte zde cestu k zařízení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Sh_ared
cs: Sdíl_eno

en: Shallow drizzle
cs: Slabé mrholení

en: Shallow dust whirls
cs: Slabé prachové víry

en: Shallow duststorm
cs: Slabá prachová bouře

en: Shallow fog
cs: Slabá mlha

en: Shallow funnel cloud
cs: Slabé vzdušné tornádo

en: Shallow hail
cs: Slabé krupobití

en: Shallow haze
cs: Slabý opar

en: Shallow ice pellets
cs: Slabě ledových kuliček

en: Shallow mist
cs: Slabý opar

en: Shallow precipitation
cs: Slabé srážky

en: Shallow rain
cs: Slabý déšť

en: Shallow sandstorm
cs: Slabá písečná bouře

en: Shallow small hail
cs: Slabé malé kroupy

en: Shallow smoke
cs: Slabý kouř

en: Shallow snow
cs: Slabé sněžení

en: Shallow snow grains
cs: Slabé zrnité sněžení

en: Shallow sprays
cs: Slabé spršky

en: Shallow volcanic ash
cs: Mírně sopečného popela

en: Sho_w connect time and throughput
cs: Ukazo_vat rychlost a dobu připojení

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show date
cs: Ukazovat datum

en: Show fram_e
cs: Ukazovat rám_ec

en: Show han_dle
cs: Ukazovat han_dle

en: Show time
cs: Ukazovat čas

en: Showers
cs: Přeháňky

en: Showers of ice crystals
cs: Spršky ledových krystalků

en: Showers of ice pellets
cs: Spršky ledových kuliček

en: Showers of small hail
cs: Spršky malých krup

en: Showers of volcanic ash
cs: Spršky sopečného popela

en: Showers, type unknown
cs: Spršky, neznámého typu

en: Size
cs: Velikost

en: Skip backward
cs: Přeskočit dozadu

en: Skip forward
cs: Přeskočit dopředu

en: Sky:
cs: Obloha:

en: Slovak
cs: Slovenská

en: Slovak Republic
cs: Slovenská republika

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Slovenian
cs: Slovinská

en: Small hail
cs: Malé kroupy

en: Small hail in the vicinity
cs: Malé kroupy v okolí

en: Small hailstorm
cs: Malé bouřkové krupobití

en: Smoke
cs: Kouř

en: Smoke in the vicinity
cs: Kouř v okolí

en: Smoke w/ thunders
cs: Kouř a blesky

en: Smoke with wind
cs: Kouř a vítr

en: Snow
cs: Sníh

en: Snow grain showers
cs: Spršky zrnitého sněžení

en: Snow grains
cs: Zrnité sněžení

en: Snow grains in the vicinity
cs: Zrnité sněžení v okolí

en: Snow in the vicinity
cs: Sníh v okolí

en: Snow showers
cs: Sněhové spršky

en: Snowstorm
cs: Sněhová bouře

en: South
cs: Jih

en: South - Southeast
cs: Jih - Jihovýchod

en: South - Southwest
cs: Jih - Jihozápad

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: Southeast
cs: Jihovýchod

en: Southwest
cs: Jihozápad

en: Spain
cs: Španělsko

en: Spinbutton for updating
cs: Spin tlačítko pro aktualizaci

en: Sprays
cs: Jemné spršky

en: Sprays in the vicinity
cs: Jemné spršky v okolí

en: Squall
cs: Poryvy

en: Squall in the vicinity
cs: Poryvy v okolí

en: Start program
cs: Spustit program

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
cs: Státní předpověď není pro toto místo k dispozici.
    Zkuste prosím podrobnou předpověď; předpovědi IWIN jsou k dispozici pouze pro města v USA.

en: Stock C_hange:
cs: Změna _kurzu:

en: Stock Sy_mbol:
cs: Sy_mbol akcie:

en: Stock Ticker
cs: Sledování burzy

en: Stock Ticker
    Get continuously updated stock quotes
cs: Sledování burzy
    Získává neustále aktualizované kurzy akcií

en: Stock Ticker Preferences
cs: Nastavení Sledování burzy

en: Suspend
cs: Uspat

en: Suspend command wasn't setup correctly in the preferences.
    Please change the preferences and try again.
cs: Příkaz pro uspání nebyl nastaven správně.
    Upravte prosím vaše nastavení a zkuste to znovu.

en: Suspend command:
cs: Příkaz pro uspání:

en: Swap File
cs: Odkládací soubor

en: Swap Load
cs: Zatížení odkládacího prostoru

en: Swap _File
cs: Odkládací _soubor

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Swedish
cs: Švédská

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Sys_tem monitor update interval:
cs: Frekvence ak_tualizace sledování systému:

en: System Monitor
cs: Sledování systému

en: System Monitor Preferences
cs: Nastavení Sledování systému

en: System is running on AC power
cs: Systém je napájen el. sítí.

en: System is running on AC power
    Battery: %d%% (%s)
cs: Systém je napájen el. sítí.
    Baterie: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: %d%% (%s)
cs: Systém je napájen el. sítí. Baterie: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: Not present
cs: Systém je napájen el. sítí. Baterie: Není přítomná

en: System is running on battery power
cs: Systém je napájen bateriemi.

en: System is running on battery power
    Battery: %d%% (%s)
cs: Systém je napájen bateriemi.
    Baterie: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: %d%% (%s)
cs: Systém je napájen bateriemi. Baterie: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: Not present
cs: Systém je napájen bateriemi. Baterie: Není přítomná

en: System m_onitor height:
cs: Výška sledování systé_mu

en: System m_onitor width:
cs: Šířka sledování systé_mu

en: T_heme Name
cs: _Jméno témata

en: Temperature:
cs: Teplota:

en: Thai
cs: Thajská

en: Thailand
cs: Thajsko

en: The APM Management subsystem seems to be disabled.
    Try executing "apm -e 1" (FreeBSD) and see if 
    that helps.
cs: Subsystém pro správu APM se zdá být vypnutý.
    Zkuste spustit "apm -e 1" (FreeBSD) a možná to
    pomůže.

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
cs: Tento aplet pro přehrávání CD slouží k jednoduchému přehrávání CD na vašem panelu

en: The Menu Bar allows you to display customized menubars on your panels.
cs: Aplet Menu panelu umožní na panelech zobrazit vámi přizpůsobené menu.

en: The applet will not work properly (if at all).
cs: Tento aplet nebude fungovat správně (pokud vůbec).

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
cs: Oči pokukují po vašem kurzoru myši

en: The keymap switching command returned with error!
cs: Příkaz pro přepnutí rozložení klávesnice vrátil chybu!

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop
cs: Ovládání hlasitosti vám umožní nastavit úroveň hlasitosti vašeho počítače

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop.
cs: Ovládání hlasitosti vám umožní nastavit úroveň hlasitosti vašeho počítače.

en: There was an error executing '%s' : %s
cs: Při spouštění '%s' došlo k chybě: %s

en: These characters will appear when the panel is started. To return to this list, hit <d> while the applet has focus.
cs: Tyto znaky se objeví po spuštění panelu. Pokud se chcete vrátit k tomuto seznamu, stiskněte klávesu <d> při aktivním apletu.

en: Thick fog
cs: Hustá mlha

en: Thick funnel cloud
cs: Husté vzdušné tornádo

en: Thick haze
cs: Hustý opar

en: Thick mist
cs: Silný opar

en: Thick smoke
cs: Hustý kouř

en: Thick volcanic ash
cs: Hodně sopečného popela

en: Thin smoke
cs: Lehký kouř

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, changeable macros and an optional built-in clock.
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Tento aplet GNOME přidává do panelu možnost použít příkazovou řádku. Nabízí doplňování příkazů, historii příkazů, nastavitelná makra a volitelně hodiny.
    
    Tento program je volně šiřitelný software; je možné ho šířit a/nebo upravovat pod ustanoveními Obecné veřejné licence GNU a to buď verze 2 této licence nebo (podle vaší volby) jakékoli verze pozdější.

en: This applet adds a command line to the panel
cs: Tento aplet přidá na panel příkazový řádek

en: This applet switches between keyboard maps using setxkbmap or xmodmap.
    Mail me your flag and keyboard layout if you want support for your locale (my email address is shooby@gnome.hu).
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@gnome.hu> for her solidarity, help from guys like KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>
cs: Tento aplet přepíná rozložení klávesnice. Používá buď setxkbmap nebo xmodmap.
    Pošlete prosím svoji vlajku a rozložení vaší klávesnice, chcete-li podporu vašeho národního prostředí (moje poštovní adresa je shooby@gnome.hu).
    S pozdravem a za všechno díky.
    Poděkování pro Balazse Nagyho (Kevin) <julian7@iksz.hu> za jeho pomoc a Emese Kovacs <emese@eik.bme.hu> za její solidaritu, a dalším za pomoc jako KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>

en: This program connects to a popular site and downloads current stock quotes.  The GNOME Stock Ticker is a free Internet-based application.  It comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.  Do not use the GNOME Stock Ticker for making investment decisions; it is for informational purposes only.
cs: Tento program se připojuje k veřejným serverům a stahuje aktuální kurzy akcií. Program Sledování burzy pro prostředí GNOME je volně šiřitelná internetová aplikace. Je dodávána ABSOLUTNĚ BEZ ZÁRUK. Nepoužívejte tuto aplikaci při rozhodování o investicích; tato aplikace slouží pouze k informativním účelům.

en: This utility show the status of your laptop battery.
cs: Tento nástroj ukazuje stav baterií vašeho notebooku.

en: Thunderous duststorm
cs: Prachová bouře s blesky

en: Thunderous sandstorm
cs: Písečná bouře s blesky

en: Thunderous squall
cs: Bouřkové poryvy

en: Thunderous tornado
cs: Tornádo s blesky

en: Thunderstorm
cs: Bouřka

en: Tornado
cs: Tornádo

en: Tornado in the vicinity
cs: Tornádo v okolí

en: Track number
cs: Číslo skladby

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkish
cs: Turecká

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
cs: Napište zde příkaz a prostředí GNOME ho pro vás vykoná

en: URL link Button
cs: URL pro tlačítko

en: U_pdates per second
cs: _Aktualizací za sekundu

en: U_se ISDN
cs: Použít I_SDN

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown observation time
cs: Neznámý čas pozorování

en: Unknown precipitation
cs: Neznámé srážky

en: Unknown thunderstorm
cs: Neznámá bouřka

en: Update Fre_quency in minutes:
cs: Fre_kvence aktualizace (minuty):

en: Update spin button
cs: Spin tlačítko pro frekvenci aktualizace

en: Update:
cs: Obnoveno:

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Updating...
cs: Obnovuji...

en: Use Up/Down arrow keys to change volume
cs: Hlasitost změníte pomocí kláves s šipkami Nahoru/Dolů

en: Use _Default
cs: Použít _výchozí

en: Use _automount friendly status test
cs: Použít testování stavu přátelské k programu _automount

en: Use _metric system units
cs: Používat _metrické jednotky

en: Use cus_tom address for radar map
cs: Použít vlas_tní adresu pro radarovou mapu

en: Utility
cs: Nástroj

en: Variable
cs: Proměnlivě

en: Visibility:
cs: Viditelnost:

en: Volcanic ash
cs: Sopečný popel

en: Volcanic ash in the vicinity
cs: Sopečný popel v okolí

en: Volcanic ash w/ thunders
cs: Sopečný popel a blesky

en: Volume Control
cs: Ovládání hlasitosti

en: Volume Control (muted)
cs: Ovládání hlasitosti (umlčeno)

en: Volume Controller
cs: Ovladač hlasitosti

en: W_orkspaces Menu
cs: Menu _Pracovní plochy

en: Wallon
cs: Valonská

en: Warnings
cs: Varování

en: Weather Preferences
cs: Nastavení Počasí

en: Weather Report
cs: Zprávy o počasí

en: WeatherInfo missing location
cs: Informace o počasí postrádají místo

en: West
cs: Západ

en: West - Northwest
cs: Západ - Severozápad

en: West - Southwest
cs: Západ - Jihozápad

en: Where command can be:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu
cs: Kde příkaz může být:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Windows
cs: Okna

en: Windy drizzle
cs: Větrné mrholení

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: Yellow:
cs: Žlutá:

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
cs: Právě jste připojeni.
    Chcete se odpojit?

en: Your platform is not supported!
cs: Vaše platforma není podporovaná!

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Yugoslavian
cs: Jugoslávská

en: Zip Drive
cs: Zip disk

en: _About...
cs: _O programu...

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Advanced
cs: P_okročilé

en: _Appearance
cs: _Vzhled

en: _Appearance:
cs: _Vzhled:

en: _Applications Menu
cs: Menu _Aplikace

en: _Automatically update every
cs: _Automaticky aktualizovat každých

en: _Automatically update every
cs: _Automaticky aktualizovat každých

en: _Background
cs: Po_zadí

en: _Behavior
cs: _Chování

en: _Browse...
cs: Pro_bírat...

en: _Buffers
cs: Bu_ffery

en: _Default character list:
cs: _Výchozí seznam znaků:

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: _Depth level:
cs: Úroveň v_noření:

en: _Device:
cs: _Zařízení:

en: _Disconnect command:
cs: Příkaz pro o_dpojení:

en: _Edit
cs: U_pravit

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Eject on unmount
cs: Vysunout při odpoj_ení

en: _Enable scroll buttons
cs: P_ovolit tlačítka pro posun

en: _Flag
    Pixmap:
cs: _Obrázek
    vlajky:

en: _Forecast
cs: _Předpověď

en: _Foreground
cs: _Popředí

en: _Free
cs: _Volno

en: _General
cs: _Obecné

en: _Grab hotkey
cs: _Zachytit klávesu

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Icon :
cs: _Ikona:

en: _Keymaps
cs: _Rozložení

en: _Label:
cs: _Popis:

en: _Location
cs: _Umístění

en: _Macros
cs: _Makra

en: _Memory
cs: Pa_měť

en: _Modem lock file:
cs: Uza_mykací soubor modemu:

en: _Mount point:
cs: _Připojovací adresář:

en: _Mute
cs: U_mlčet

en: _Name:
cs: Jmé_no:

en: _Network
cs: _Síť

en: _New Symbol:
cs: _Nový symbol:

en: _Options
cs: _Nastavení

en: _Other
cs: _Jiné

en: _Path:
cs: _Cesta:

en: _Preferences Menu
cs: Menu _Nastavení

en: _Preferences...
cs: _Nastavení...

en: _Processor
cs: _Procesor

en: _Radar map
cs: _Radarová mapa

en: _Remove Selected
cs: Odst_ranit vybraný

en: _Run External CD Player
cs: Spustit exte_rní CD přehrávač

en: _Run Volume Control...
cs: _Spustit Ovládání hlasitosti

en: _Run detailed system monitor
cs: Spustit po_drobné sledování systému

en: _Scale size to panel
cs: Změnit veliko_st dle panelu

en: _Suspend Computer...
cs: _Uspat počítač...

en: _Swap File
cs: _Odkládací soubor

en: _Symbols
cs: _Symboly

en: _Type:
cs: _Typ:

en: _Unchanged Color
cs: Barva Be_ze změn

en: _Up
cs: Nahor_u

en: _Update
cs: _Obnovit

en: _Update interval (seconds):
cs: Interval obnovování (sek_undy):

en: _Use default theme colors
cs: Po_užít výchozí barvy tématu

en: _Used
cs: Po_užito

en: _User
cs: _Uživatel

en: _Verify owner of lock file
cs: O_věřit vlastníka uzamykacího souboru

en: _Visit Weather.com
cs: Na_vštívit Weather.com

en: _Windows Menu
cs: Menu _Okna

en: autocompleted
cs: autom. doplněno

en: completed
cs: doplněno

en: completing...
cs: doplňuji...

en: end of history list
cs: konec historie

en: kilometers
cs: kilometry

en: knots
cs: uzly

en: miles
cs: míle

en: milliseconds
cs: milisekund

en: minute(s)
cs: minut

en: no /bin/sh
cs: neexistuje /bin/sh

en: not connected
cs: nepřipojeno

en: not found
cs: nenalezeno

en: not unique
cs: není unikátní

en: orient. changed
cs: orientace změněna

en: pixels
cs: bodů

en: ready...
cs: připraven...

en: size changed
cs: velikost změněna

en: starting...
cs: spouštím...

en: warning: mixer has no volume channel - using PCM instead.
cs: varování: mixér nemá kanál hlasitosti - používám místo něj PCM.

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
cs: varování: tato verze programu gmix byla přeložena s jinou verzí
    soundcard.h.
